Otelimiz Hakkında

                                                            


Akdeniz incisi doğal Cennet Alanya Okurcalar'da bulunan her şey dahil konsepti ile hizmet veren Lycus Beach Otel'imizde toplam 219 oda bulunmaktadır. 145 adet Standart oda, 55 adet Aile odası ve 19 adet Triple oda olarak hizmetinize sunulmuştur. Odalarımızda sizin ve sevdiklerinizin rahatı ve konforu için gerekli herşey düşünülmüştür. Modern tasarımlarda hazırlanmış olup tümünde wc, duş veya küvet, balkon, fön, telefon, tv, klima, safe ve mini bar bulunmaktadır. 

Otelimizde 1 Ana Restaurantımız, farklı damak zevkleri tatmak için ise Ottoman ve Orkinos Balık A'La Cart Restaurantımız bulunmaktadır. Özel Servisi ve lezziz tadıyla A'la Cart Restaurantlarımız 1 er defa ücretsizdir. (Temalı gecelerimizde ve Pazar günleri A'la Cart Restaurantlarımız kapalıdır). Rezervasyon için lütfen en geç 1 gün önce saat 16:00'ya kadar Misafir İlişkileri Sorumlusuna müracat ediniz.

Lobby Bar, Snack Bar, Lycus Bar, Pool Bar, Disko Bar ve Plaj Barlarımız gün boyu çeşitli saatlerde, (saatler için herşey dahil konseptimize bakınız) siz konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

Ana Restaurantımız haricinde Snack Barımızda Saat 11:00 den 16:00 ya kadar Aperatif mutfağı ile hizmetinizdedir. Lobby'de bulunan Lycus Barımızda ise günboyu Kurabiye ve Pastalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Tesisimiz içindeki aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirsiniz. 1 adet açık havuz, Aquaparkımızda 2 kaydırağımız, 1 adet Çocuk havuzu ve Çocuk havuzunun içindede 2 küçük kaydırağımız mevcuttur ayrıca 1 adet kapalı havuz 1 adet jakuzi ile havuz başında eğlenebilirsiniz.

Alışveriş Merkezimizde giyim, ayakkabı, hediyelik eşya ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için  marketimiz bulunmaktadır.

Animasyon aktivitelerimizle ve değişik spor faaliyetlerimizle gün boyu eğlenme fırsatı bulacaksınız. Çocuklarımızın kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesi için Mini Club'ımız hizmetinizdedir.

Ayrıca Hamam, Sauna, Fin banyosu ve çeşitli masaj hizmetlerinide kapsayan SPA Merkezimizde yenilenme imkanınız olacaktır.

Televizyon Salonu ve Kütüphanemizde hizmetlerimizin arasındadır.

Toplanti seminerleri için 2 adet 50'er kişilik toplantı salonumuz teknik alt yapısıyla hem tatil hem iş için otelimizde bulunan konuklarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.  

İyi Tatiller dileriz...